Стильна, ергономічна і неймовірно якісна металева поличка-решітка для душу GROHE BauCosmopolitan — це ідеальне рішення для зручного розташування та зберігання всього необхідного банного приладдя.
Дана модель вирізняється наявністю унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому виріб збереже свою первісну красу і сліпучий блиск на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- для кутового монтажу
- з декоративними фіксуючими гвинтами
- саморізи і дюбеля входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.71 кг |
| Висота упаковки | 258 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 65 мм |
| EAN | 4005176327834 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






