Вражаюче легка у встановленні та надзвичайно стильна! Це GROHE Start Glass Shelf – поличка, яка зберігає будь-що: від мила та зубних щіток до косметики та бритв! Виготовлена з найкращих матеріалів, вона ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Скляна полиця має зручну довжину 530 мм і кронштейни з покриттям GROHE Long-Life Shine, яке легко миється і виблискує роками. Але не забувайте, як легко її встановити! Полицю можна прикрутити до стіни (гвинти та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, вішалка для рушників або кільце для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.62 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 583 мм |
| Тип аксесуара | Скляна поличка |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176783043 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Матове скло |






