матеріал: метал
600 мм (функціональна довжина 558 мм)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 625 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 58 мм |
| EAN | 4005176636493 |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






