Неймовірно стильний, практичний і водночас функціональний настінний металевий тримач GROHE Selection, виконаний у вишуканому та стійкому до подряпин покритті GROHE Long-Life Shine®, стане ідеальним рішенням, що забезпечує надійну фіксацію склянки для зубних щіток або дозатора рідкого мила з метою їх подальшого зручного використання.
- колір: фантомний чорний
- поверхня: матова
- матеріал: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- можлива комбінація з: дозатором рідкого мила GROHE Selection (41218KF0) або склянкою для зубних щіток GROHE Selection (41029000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.17 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176782459 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






