Раковина GROHE Euro Ceramic володіє дивовижними естетичними й функціональними параметрами. Вона прекрасна зовні, зручна у використанні й неймовірно проста в догляді, що робить її ідеальною складовою частиною практичної і сучасної ванної кімнати.
Унікальна технологія покриття GROHE PureGuard® забезпечить досконалу чистоту й гігієнічність поверхні раковини, не залишаючи бактеріям ні найменшого шансу для подальшого росту та розмноження.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 800 x 460 мм
- накладна на тумбу або столик
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 23.84 кг |
| Висота упаковки | 477 мм |
| Довжина упаковки | 812 мм |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176519161 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Раковина-стільниця |






