скло/метал
настінний монтаж
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.2 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176430190 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Полірований нікель |






