матеріал: метал
без кришки
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
підходить для накручування (включаючи саморізи і дюбелі) або склеювання (клей 40 915 000 продається окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.39 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176429910 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






