Кільце для рушника GROHE Essentials у кольорі «темний графіт» виглядає дуже стильно і в той же час елегантно. Цей лаконічний аксесуар відмінно впишеться в інтер'єр сучасної ванної кімнати, підкреслюючи його неповторний, індивідуальний характер.
Представлений виріб виконаний із використанням найякісніших матеріалів та передових технологій, доказом тому є унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, яким він володіє.
Дана модель буде гармонійно поєднуватися з іншим ванним і туалетним приладдям з однойменної колекції, створюючи ідеальний баланс візуальної привабливості та функціональності.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.41 кг |
| Висота упаковки | 193 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 78 мм |
| EAN | 4005176429675 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






