GROHE Blue Змішувач одноважільний для миття з функцією очищення водопровідної води
U-подібний вилив
окрема рукоятка для фільтрованої води
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
поворотний трубкоподібний вилив
діапазон повороту 150 °
окремі водотоки для питної та водопровідної води
гнучке підведення
GROHE Blue фільтр для чудового смаку та пом'якшення води, розмір S
Лічильник вимірювання ресурсу фільтра, 2 батареї AA в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 4.78 кг |
| Вид виливу | U-вилив |
| Висота упаковки | 106 мм |
| Довжина упаковки | 611 мм |
| Функція охолодження та газування | Ні |
| Ширина упаковки | 499 мм |
| EAN | 4005176744945 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для кухні |






