Тримач для ручного душу колекції GROHE Grandera — це дивовижний тандем простих лаконічних ліній, розкішних плавних обрисів і неймовірно якісного зовнішнього покриття GROHE Long-Life Shine®, формуючий абсолютно нову візуальну естетику, яка додасть інтер'єру сучасної ванної кімнати унікальний стилістичний окрас та неповторну атмосферу всепоглинаючого затишку.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- без регулювання
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176931123 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






