монтаж на підлогу на один отвір
для раковини, що встановлюється на підлогу або на стільницю
необхідно комплектувати 45984001 вбудованою у підлогу частиною
GROHE SilkMove: керамічний картридж 28 мм
GROHE Long-Life Shine блискуче і міцне хромоване покриття
GROHE WaterSaving: обмежувач витрати 5,7 л / хв
гладкий корпус
GROHE AquaGuide, тонкий і регульований аератор
виступ: 185 мм
вбудований обмежувач витрати
нажимний донний клапан
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 8.02 кг |
| Висота упаковки | 1135 мм |
| Ширина упаковки | 380 мм |
| EAN | 4005176499586 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






