Дозатор рідкого мила GROHE Selection у кольорі «фантомний чорний» — це той самий випадок, коли в одному виробі ідеально поєднуються зовнішня привабливість, практичність, функціональність та надійність в експлуатації.
Ємність даного сантехнічного аксесуара виконана з високоякісного матового скла й доповнена металевим носиком дозатора, який має неймовірно міцне і просте в догляді покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: фантомний чорний
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм: ? мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Selection (41218KF0)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection (41217KF0)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.53 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176782466 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






