Створена з урахуванням останніх тенденцій і напрямків у сфері виробництва сантехнічних аксесуарів, склянка для зубних щіток GROHE Selection Cube стане прекрасним естетичним і функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель призначена для комплектації з настінним тримачем GROHE Selection Cube (40865000), який необхідно докупити окремо.
- матеріл: матове скло
Комплектація:
- склянка для зубних щіток GROHE Selection Cube (40783000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection Cube (40865000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.43 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 168 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 82 мм |
| EAN | 4005176347894 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Матове скло |






