метал
654 мм (відстань між отворами 600 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.08 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4067393016366 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






