Одноважільний змішувач для душа колекції GROHE Eurosmart New, володіючи вдосконаленою конструкцією з подовженим важелем управління, дозволяє вмикати, вимикати й регулювати потік води, задіюючи для цього всього лише ліктьовий суглоб. Дана версія пристрою ідеально підійде для комплектації санвузлів медичних закладів, а також для використання людьми з інвалідністю кінцівок.
Крім того, розглядувана модель вирізняється наявністю високоякісного керамічного картриджа GROHE SilkMove® та бездоганного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж на два отвори
- подовжений металевий важіль
- GROHE SilkMove® керамічний картридж 35 мм
- регулювання витрати води
- з обмежувачем температури
- відведення для душу знизу 1/2 "
- з вбудованим зворотним клапаном
- приховані S-образні ексцентрики
- відбивачі з металу
- із захистом від зворотного потоку
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.45 кг |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 181 мм |
| EAN | 4005176644337 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |
| Тип управління | Важільний |






