Інфрачервоний датчик виявляє рух рук, тому вода тече тільки при необхідності. Насолоджуйтесь доглядом за тілом і одночасно економте воду. Ідеально підходить для ванної будинку або часто відвідуваних громадських приміщень. Він працює від мережі і призначений для відкритих водонагрівачів. Відповідний блок живлення входить в комплект поставки. Звичайно, тут теж вбудовано безліч технологій GROHE.
GROHE WaterSaving забезпечує витрату води до 5,7 л / хв - це економить воду і витрати. Температуру можна легко встановити за допомогою невеликого важеля на бічній стороні корпусу змішувача. Є можливість встановити максимальну необхідну температуру води. Це не тільки економить енергію, але і знижує ризик опіку.
Міцна і блискуча хромована поверхня GROHE Long-Life Shine збереже бездоганний зовнішній вигляд довгі роки. Крім того, завдяки нечастим контактам зі шкірою він особливо гігієнічний і швидко очищається. Установка цього змішувача займе всього кілька хвилин.
Для комерційних приміщень можна вибрати одну з семи попередньо встановлених програм. Режим очищення легко активується, якщо прикрити нижню частину датчика великим пальцем. Це тимчасово заблокує потік води.
Доступні три режими: очищення продукту (потік води відключено), автоматичне ополіскування (частота і тривалість потоку води) і термічна дезінфекція (тривалість).
Пульт дистанційного керування GROHE (36407001) купується окремо. Він також підходить для інших продуктів GROHE з інфрачервоним датчиком і активує додаткові функції, в тому числі регулювання налаштувань і функцію моніторингу.
GROHE Eurosmart Cosmopolitan E з корпусом з латуні поєднує в собі зовнішній вигляд дизайнерських ванних кімнат з видатною функціональністю.
З інфрачервоним датчиком для двобічного зв'язку
з блоком живлення 100-230 В змінного струму, 50-60 Гц, 6 В постійного струму
Низький тиск для відкритих водонагрівачів OpenWaterHeater
Поверхня GROHE Long-Life Shine
обмежувач витрати 5 л / хв
Клапан зворотного потоку
фільтри від бруду
гнучкі з'єднувальні шланги
з вбудованим електромагнітним клапаном
Система швидкої установки
7 попередньо встановлених програм
автоматична промивка
термічна дезінфекція
режим очищення
додаткові функції і налаштування з пультом ДУ 36407
Схвалено в CE
Клас захисту IP 59K
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.19 кг |
| Висота упаковки | 87 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 208 мм |
| EAN | 4005176305757 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






