настінний/підвісний монтаж
один отвір під змішувач
з переливом
з антибактеріальним покриттям HyperClean
розмір 450 x 385 мм
настінні кріплення не включені
матеріал: сантехнічний фарфор
відстань між монтажними отворами: 160 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 14 кг |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 504 мм |
| Ширина упаковки | 435 мм |
| EAN | 4067393034575 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic New |
| Країна виробник | |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






