Душова штанга для переоснащення
для душових систем з металевим або пластиковим внутрішнім водним каналом
довше оригінальної штанги на 150 мм
підходить для всіх душових систем Rainshower і Euphoria, крім душових систем SmartControl
не підходить для душових систем з бічними лійками на штанзі
не підходить для душових систем Flex з дивертером
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.9 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 1310 мм |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176890031 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Euphoria |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






