Тримач туалетного паперу GROHE Essentials — це ефектне доповнення інтер'єру вашого санвузла. Прекрасне поєднання трендового колірного рішення, лаконічної форми, унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і високої якості виконання не залишить ніяких сумнівів у правильності вибору даної моделі, яка стане відмінним дизайнерським акцентом і повноцінною функціональною частиною сучасної ванної кімнати.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176430077 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






