Тримач туалетного паперу GROHE Essentials не дозволить вам залишитися байдужими до прекрасного поєднання його актуального дизайну і високої якості виконання. Бездоганна комбінація лаконічності, функціональності, простоти в догляді і легкості установки роблять дану модель ідеальним варіантом для доповнення сучасної ванної кімнати.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.51 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176429774 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






