матеріал: метал
без кришки
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.33 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 69 мм |
| EAN | 4005176636530 |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






