тільки верхня частина, без корпусу, кріплення до стіни та змивної трубки
із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
6 V літієва батарейка, тип CR-P2
Строк служби батарейки: прибл. 7 років (150 увімкнень за день)
металевий корпус
зовнішній монтаж
для переоснащення змивного пристрою для пісуару 37339000 та інших варіантів
мінімальний тиск 0,5 бара
оперативний тиск максимум 10 барів
із поршнем
багаторівневий індикатор стану батареї
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
режим миття
попереднє промивання вкл/викл
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36407
тривалість змиву регулюється вручну або за допомогою пульту керування
схвалено CE
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.53 кг |
| Висота упаковки | 63 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 132 мм |
| EAN | 4005176935701 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Rondo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






