Монтаж на один отвір
GROHE SilkMove® керамічний картридж 28 мм
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Аератор з шаровим шарніром
зливний гарнітур
гнучка підводка
обмежувач температури
GROHE QuickFix® швидка монтажна система
Призначення: Для біде
Тип управління: Важільний
Тип підводки: гнучка підводка
Тип змішувача: Змішувач без термостата
Тип монтажу змішувача: Класичний
Отвори для монтажу: Одне
Тип кран-букси: Керамічний картридж
Діаметр керамічного картриджа, мм: 28 мм
Монтажна система GROHE QuickFix Plus: Так
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Донний клапан: Є
Дизайн: Allure Brilliant
Колір: Хром
Технології: GROHE QuickFix, GROHE SilkMove, GROHE Long-Life Shine
Обмеження витрати води: Немає
Обмежувач температури: Немає
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.16 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 377 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176898938 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






