Входи і виходи 1/2"
точки кріплення для задньої стінки
герметичний корпус
зйомна захисна кришка з інформацією щодо монтажу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.57 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176417108 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rainshower System SmartControl |
| Країна виробник | Німеччина |






