Кухонна мийка Medox Granite Black 780×510 мм є ідеальним рішенням для сучасного інтер'єру. Вона виготовлена із композитного матеріалу, що складається з 80% кварцу і 20% акрилової смоли. Такий матеріал надає мийці тривалість та стійкість до плям, подряпин, температурних впливів і механічних пошкоджень.
Це композитна раковина з верхнім кріпленням підійде для будь-якої кухні. Прямокутна мийка з глибокою чашею об'ємом 200 мм забезпечує зручність у використанні. Завдяки безшовному литтю вона має гладку і гідрогену поверхню, яка легко очищується і забезпечує 100% гігієну харчових продуктів. Поверхня Granite Black не реагує на ультрафіолетове випромінювання, зберігаючи глибокий відтінок протягом багатьох років використання. Ви можете підібрати міцну тумбу для мийки.
Технологія Medox Whisper знижує шум від струменя води. Установка для збору відходів з стильним прямокутним ексцентриком керується дистанційно, тому не потрібно опускати руки в брудну воду, щоб відкрити злив. Технологія Medox QuickFix робить установку кухонної мийки швидкою і простою.
Кухонна мийка Medox Granite Black 780×510 мм підійде для будь-якого дизайну кухні. Замовити мийку можна онлайн з доставкою по всій Україні. Покупець може обрати зручний варіант оплати: 20% передплати або повну передплату. Допоможемо вибрати кухонну мийку за найкращою ціною та зручними умовами доставки.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.4 кг |
| Висота упаковки | 366 мм |
| Глибина основної чаші, мм | 200 мм |
| Довжина упаковки | 893 мм |
| Мінімальна ширина тумби під мийкою, мм | 800 мм |
| Розмір вирізу, мм | 764 x 494 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина упаковки | 628 мм |
| EAN | 4005176521324 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Кількість чаш | Одна |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Індія |
| Поверхня | Чорний граніт |
| Серія | К700 |
| Тип Монтажу | Врізна в стільницю |






