Інфрачервоний змішувач GROHE EUROCUBE E з міцною поверхнею графіт матовий - безконтактна технологія для високої гігієни!
З інфрачервоним датчиком, двонаправлений зв'язок для настройки та обслуговування змішувача
Літієва батарея 6 В, тип CR-P2
Термін служби батареї: близько 7 років (150 активацій в день)
GROHE Long-Life Shine поверхня графіт матовий
Ламінарний струмінь 5 л / хв
Гнучкі з'єднувальні шланги 3/8 дюйма
Зворотні клапани, вбудовані фільтри
З вбудованим електромагнітним клапаном
Зовнішня батарея
Система швидкого монтажу
Індикатор розряду батареї
7 запрограмованих програм:
автоматична промивка
термічна дезінфекція
режим очищення
Додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36 407
Маркування відповідності CE
Група акустичного класу 1 (DIN 4109)
Тип захисту клапана IP 59K
Європейський стандарт якості
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.06 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 555 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176686825 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurocube E |
| Країна виробник | Португалія |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Графіт темний матовий |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






