Змішувач для умивальника GAPPO G1204, з душовою лійкою, хром
-
1 грн
- Працюємо за передоплатою 20%.
На сайті Flapmarket представлені унікальні змішувачі GAPPO G1204, з душовою лійкою, хром з бідеткою недорого, які ідеально впишуться в кімнату з будь-якою площею. Компанія серйозно ставиться до споживача, тому кожна одиниця товару суворо перевіряється перед відправкою. Комфорт, якого ви гідні, можна отримати завдяки брендам європейського зразка Gappo, Frap, Faop, Wezer.
Переваги замовлення у Flapmarket
Щоб купити змішувач з бідеткою GAPPO G1204, з душовою лійкою, хром в Україні, достатньо заповнити електронну форму заявки або зателефонувати. На сайті представлений широкий вибір сантехніки, яку легко знайти за допомогою унікальної системи пошуку на інтернет-сторінці.
Бажаєте змінити змішувач? Потрібна нова бідетка? Набридло купувати дешеву та неякісну продукцію? Настав час замовити змішувач GAPPO G1204, з душовою лійкою, хром для бідетки з доставкою додому. Своїм клієнтам пропонуємо лише найкраще:
- якісні вироби;
- вибір сучасних моделей;
- просте встановлення;
- легкий догляд;
- гарантія якості.
Оформляйте заявку прямо зараз та отримайте індивідуальні знижки. Можлива покупка оптом чи в роздріб.
Переваги сантехніки з Flapmarket
Унікальні змішувачі з бідеткою GAPPO G1204, з душовою лійкою, хром в інтернет-магазині виготовлені із міцного металу із хромовим покриттям. Ваша сантехніка під захистом від ударів та вологи. Система регулювання дозволяє контролювати потік води та температури. Ми цінуємо клієнтів, тому весь товар проходить перевірки виключення браку виробу.
Техніка відповідає сантехнічним нормам та характеризується тривалим терміном експлуатації. Купуйте продукцію відомих брендів. Ми самостійно координуємо постачання товару, тому безперебійна доставка можлива у будь-якій кількості.
| Характеристики | |
| Висота виливу | 101 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 118 мм |
| Душовий шланг | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Кут повороту виливу | 75 град. |
| Лійка | Так |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Приєднувальний розмір | 1/2 |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Аератор | Так |
| Виробник | Gappo |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Спосіб Монтажу | Вертикальний |
| Тип Підводки | Гнучка |






