Полиця з тримачем для рушників FRAP F30124, нержавіюча сталь, 600 мм
-
1423 грн
- Працюємо за передоплатою 20%.
Полиця з тримачем для рушників Frap F30124 в Україні
Для зберігання чистого одягу та рушників використовують рушникотримачі та полиці для ванної в інтернет-магазині Flapmarket. Виробник подбав про комфорт та прийнятну ціну, тому всі моделі, представлені в інтернет-магазині, справляються з поставленими завданнями.
Переваги використання Полиця з тримачем для рушників Frap F30124 у ванних кімнатах
Компанія Flapmarket багато років реалізує сантехніку високої якості для будь-якого бюджету користувача. Надається гарантія на тримач для Полиця з тримачем для рушників Frap F30124 від виробника на тривалий період. Гарнітури для ванни, туалету можна придбати безпосередньо від виробника. Усі вироби відповідають європейському рівню якості.
Продукція Flapmarket користується популярністю:
- відповідність заявленим характеристикам;
- міцність конструкції;
- вибір модифікацій;
Наголосити на м'якості та делікатності приміщення допоможуть додаткові аксесуари різної форми. Всі предмети гігієнічного догляду можна легко розташувати на поличках та заощадити простір.
Ціни на Полиця з тримачем для рушників Frap F30124 в Україні залежать від матеріалу, видів та типів конструкції, обсягу та призначення.
Замовити Полиця з тримачем для рушників Frap F30124 для ван в інтернет-магазині Flapmarket
Компанія Flapmarket зарекомендувала себе як гідний виробник сантехніки та комплектуючих. Щоб замовити Полиця з тримачем для рушників Frap F30124 з доставкою, телефонуйте або заповнюйте електронну форму заявки. Товар доставляється у всі регіони України.
| Характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ярусів (полиця) | 1 |
| Колір покриття | Сатин |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінний фортець | Да |
| Полиці | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | Поличка |
| Форма етажерки | пряма |
| Виробник | Frap |
| Висота | 149 см |
| Глибина | 181 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 600 мм |






