Тримач для рушника у вигляді перекладини колекції GROHE Allure New захоплює своїм витонченим силуетом, професійною точністю виконання, унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® та бездоганними експлуатаційними характеристиками, роблячи дану модель однією з ключових складових для створення стильного і водночас функціонального інтер'єру сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 625 мм
- відстань між кріпленнями: 569 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.07 кг |
| Висота упаковки | 730 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176531743 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






