Кухонний змішувач Grohe Minta SmartControl — це найкращий вибір для сучасної кухні. Він поєднує в собі стиль, надійність і простоту управління завдяки технології SmartControl. Завдяки ній можна швидко включати і вимикати воду, а також регулювати напір від режиму економії води до максимальної потужності.
Grohe Minta SmartControl з темно-графітовою поверхнею Long-Life Shine виділяється довговічністю і простотою догляду. Це покриття не піддається корозії, а висувний аератор і технологія Magnetic Docking забезпечують плавне витягування і швидке повернення на місце. Довгий вилив з можливістю обертання на 360 градусів, а також висотою 314 мм і гнучкою підводкою дозволяє зручно використовувати змішувач з будь-яким кухонним гарнітуром.
Кухонний змішувач Grohe Minta SmartControl легко установити за допомогою швидкої монтажної системи QuickFix, що робить процес безшумним і безпечним. Усі шляхи подачі води розділені за технологією Zero, через що в змішувачі немає нікелю і свинцю, що робить його безпечним для здоров'я. Продукція має гарантію 72 місяці, що підтверджує її високу якість.
У SantehCity ми перевіряємо товар перед відправкою і страхуємо його під час доставки. Можливо замінити при пошкодженні при правильному прийомі. Доставляємо по Україні за 1–3 дні з Новою Поштою або адресною доставкою. Оплата доступна після підтвердження товару, з можливістю 20% передплати або повної передплати. Купіть кухонний змішувач Grohe Minta SmartControl і додайте стилю та функціональності до вашої кухні вже сьогодні.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.22 кг |
| Вид виливу | L-вилив |
| Винос виливу, мм | 199 мм |
| Висота змішувача, мм | 366 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Висувна лійка або аератор | Висувна лійка |
| Діаметр картриджа | |
| Довжина упаковки | 765 мм |
| Розташування ручки | |
| Форма ручки | |
| Ширина упаковки | 315 мм |
| EAN | 4005176523601 |
| Висота виливу, мм | 314 мм |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Minta Smartcontrol |
| Країна виробник | Португалія |
| Обертання Виливу | Так |
| Поверхня | Графіт темний |
| Тип управління | Smart Control |






