Змішувач для ванни WEZER EKO3 нержавіюча сталь 1039005
-
1524 грн
- Працюємо за передоплатою 20%.
Змішувач для ванни WEZER EKO3 нержавіюча сталь 1039005
Оберіть змішувач для ванни WEZER EKO3, виготовлений з нержавіючої сталі, і перетворить кожен прийом душу на спокійний ритуал. Цей змішувач поєднує в собі суміш надійності та сучасного дизайну, який ідеально вписується в будь-яку ванну кімнату. WEZER EKO3 виділяється стильним виглядом, який сприятиме підвищенню комфорту і вигляду вашої ванної кімнати.
Комплектує відмінний керамічний картридж для точності і плавності регулювання води. Аератор забезпечує рівномірний потік води з низьким рівнем шуму, що зробить прийом душу більш приємним. До того ж, поворотний вилив додає зручності в використанні, дозволяє регулювати напрям поточу води для найзручнішого миття.
Висота 138.5 мм і ширина 185 мм зручно впишуться в будь-який інтер’єр, забезпечуючи стильний вигляд. Змішувач має настінний монтаж і жорсткий тип підводки, що полегшить його установку і гарантує тривале використання. Ще одним перевагою є довжина виливу 113 мм, що дає можливість використати його як для ванни, так і для душу.
В SantehCity ми пропонуємо продукцію високої якості, яку перед відправкою перевіряють наявність дефектів. Ми страхуємо товари під час доставки по всій Україні і пропонуємо можливість заміни в разі пошкодження. Замовляйте змішувач для ванни WEZER EKO3 на SantehCity і надайте свій ванній кімнаті новий вигляд, зручності та практичності. Доставка товару по Україні з Новим Поштою або адресною доставкою. Оплата можлива після підтвердження товару, з 20% передплати або повною. Дайте своїй ванній кімнаті стильний вигляд з практичними та надійними змішувачами від SantehCity.
| Характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 113 мм |
| Душовий шланг | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Лійка | Так |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Приєднувальний розмір | 1/2 |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Аератор | Так |
| Виробник | WEZER |
| Висота | 138.5 мм |
| Глибина | 179 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Монтаж | Настінний |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Спосіб Монтажу | Горизонтальний |
| Тип Підводки | Жорстка |
| Ширина | 185 мм |






