Змішувач для ванни Grohe Eurocube Joy 23666000 - це сучасний змішувач, що поєднує міцність і стильний мінімалістичний дизайн.
Точнійші регулювання напору і температури води, а також сучасні технології роблять цей змішувач ідеальним вибором для ванної кімнати. Завдяки технології GROHE FeatherControl управління витратою води і температурою стає більш точним.
Технічні особливості
Змішувач має міцне, стійке до подряпин хромове покриття Long-Life Shine®, що зберігає свій блиск багато років. Металевий важель і джойстикове управління робить його зручним у використанні. Вбудований зворотний клапан в душовому відведенні 1/2 '' забезпечує безпечність використання. А обмежувач температури запобігає випадковим травмам. Виготовлений в Німеччині, змішувач для ванни Eurocube Joy від Grohe підходить для монтажу на стіну. Гарантійний термін - 72 місяці.
Дизайн та стиль
Кубічний мінімалістичний дизайн підкреслить сучасний вигляд вашої ванної кімнати, робить змішувач ідеальним вибором для тих, хто цінує стиль і функціональність. Змішувач Grohe Eurocube Joy гарно доповнює інші продукти з тієї ж колекції, таких як змішувач для раковини.
Переваги продукту
У SantehCity ми пропонуємо перевірену продукцію. Товар перевіряється перед відправкою і страхується під час доставки. Доставка по всій Україні відбувається за 1-3 дні з Нова Поштою або адресною доставкою. Оплата можлива після підтвердження наявності товару, з 20% передплати або повною суммою. У разі пошкодження при правильному прийомі ми пропонуємо заміну товару.
Купіть змішувач для ванни Grohe Eurocube Joy 23666000 за найкращою ціною в інтернет-магазині SantehCity, що спеціалізується на продажу сантехніки, меблів для ванної кімнати та дзеркал. Зробіть вашу ванну кімнату стильною і функціональною, замінивши зносаний змішувач на нове ремесло від Grohe.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.14 кг |
| Винос виливу, мм | 170 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Діаметр картриджа | 29 мм |
| Довжина душового шланга | |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Кількість режимів струменя ручного душа | |
| Наявність виливу для ванни | Так |
| Наявність душового гарнітура в комплекті | Ні |
| Розташування ручки | Зверху |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Форма ручки | Паличка |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176342226 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Eurocube Joy |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Поверхня | Хром |
| Тип управління | Джойстик |






