Термостат для ванни Grohe QuickFix Precision Trend 34227002
Засмагайте з комфортом з термостатом для ванни Grohe QuickFix Precision Trend. Гаряча вода з постійною температурою вже з моменту включення забезпечується за рахунок термічного елемента GROHE TurboStat. Ергономічна ручка GROHE AquaDimmer Eco дозволяє легко перемикатися між душем та ванною.
Термостат для ванни Grohe QuickFix Precision Trend з рукою GROHE AquaDimmer Eco забезпечує оптимальну регулювання води. Функція GROHE WaterSaving дозволяє зменшити споживання води в душі до 50%. Безпечне користування забезпечують два важливі елементи: кнопка GROHE SafeStop для обмеження температури до 38°C, щоб запобігти опікам, та технологія GROHE CoolTouch, яка гарантує, що змішувач ніколи не нагріється під час використання.
Поєднавши надійність з сучасним дизайном, термостат Grohe QuickFix Precision Trend зручно вміщується в будь-який стиль ванної кімнати. Глянцевий покриття GROHE Long-Life Shine з нержавіючої сталі стійке до подряпин та легко очищується, зберігаючи свій вигляд на довгі роки. Поєднання функціональності та стилю роблять цей продукт ідеальним вибором для комфортного та безпечного використання. В SantehCity ми гарантуємо вищу якість продукції, її перевіряють перед відправкою, страхує під час доставки та пропонуємо можливість заміни при пошкодженні. У нашому магазині можна замовляти термостат для ванни з доставкою по всій Україні. Приймаємо оплату після підтвердження наявності товару та з можливістю 20% передплати. Куплюйте термостат для ванни Grohe QuickFix Precision Trend в SantehCity для створення стильного та функціонального простору вашої ванної кімнати.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.33 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176323492 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Precision Trend |
| Країна виробник | Португалія |
| Поверхня | Хром |






