Кухонний змішувач Медокс Квікфікс Старт 30531001 — це ідеальне рішення для тих, хто прагне стильного та зручного дизайну у своїй кухні. Встановлення кухонного змішувача Медокс є простим завдяки розробленому для одного отвору корпусу, що забезпечує його компактність та естетичний вигляд. Зручності підвищує висувна лійка, яка має два режими: ламінарне розпилення, що дозволяє мити овочі та каструлі без бризок, і потужний струмінь. Кухонний змішувач Медокс Квікфікс Старт 30531001 має поворотний корпус і важільний контроль, що зручно та швидко дозволяє перемикатися між режимами.
Технологія картриджа SilkMove забезпечує плавність руху важеля протягом усього терміну експлуатації, а технологія GROHE Zero з ізольованими водними каналами гарантує чисту воду без свинцю і нікелю. Вбудований обмежувач витрат води та температури допомагає економічно використовувати ресурси та захищає від опіків. Глянцева хромована поверхня Long-Life Shine стійка до подряпин і легко очищується, що робить кухонний змішувач Медокс практичним та надійним у використанні.
Оберіть Медокс Квікфікс Старт, і ваша кухня стане більш зручною і стильною. Замовте змішувач в інтернет-магазині SantehCity і насолоджуйтеся швидкою доставкою по всій Україні.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.42 кг |
| Вид виливу | Похилий |
| Винос виливу, мм | 227 мм |
| Висота змішувача, мм | 185 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Висувна лійка або аератор | Висувна лійка |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Розташування ручки | Зверху |
| Форма ручки | Важіль |
| Ширина упаковки | 235 мм |
| EAN | 4005176728082 |
| Висота виливу, мм | 139 мм |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Португалія |
| Обертання Виливу | Так |
| Поверхня | Хром |
| Тип управління | Важільний |






