Кухонна мийка ITAL 720x460мм нержавіюча сталь чорний 1047308
-
10225 грн
- Працюємо за передоплатою 20%.
Кухонна мийка Ital із чорним емальованим покриттям і розмірами 720х460 мм стане стильним і функціональним додатком до вашої кухні. Мийка виготовлена із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та стійкість до корозії. Дві глибокі чаші дають змогу одночасно мити посуд в одній чаші, а в іншій -- промивати овочі або готувати інгредієнти.
Завдяки чорному колеру та матій поверхні раковина ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Простість монтажу та легкість у догляді роблять її надзвичайно зручною в початковому використанні.
Наші мійки для кухні, як і інші товари, пройшли перевірку на якість. SantehCity пропонує товар, який прослужить вам довгі роки. Ми пропонуємо широкий вибір продукції за доступними цінами. Мийка доступна для покупки онлайн з доставкою по всій Україні. Менеджери компанії завжди готові допомогти з вибором кухонної мийки та відповісти на усі запитання. Гарантійний термін становить 24 місяці.
Для замовлення мийки, будь ласка, замовте товар онлайн на нашому сайті. Замовити товар можна з доставкою по всій Україні. Варіанти оплати - після підтвердження наявності товару, а також можливість повної або часткової передоплати. Купіть мийку в нашому інтернет-магазині, і ви отримаєте стильне та функціональне рішення для вашої кухні.
| Характеристики | |
| Висота мийки | 215 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина чаші | 215 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 |
| Довжина мийки | 720 мм |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Сіфон | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Тип поверхні | Матова |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок мийки | 0.6 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина мийки | 460 мм |
| Виробник | ITAL |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |






