Кухонна мийка Medox серії К400 970 х 500 мм із ексцентриком для двох чаш стане практичним і стильним рішенням для вашої кухні. Виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304, вона є надійною та довговічною, що гарантує її безпечне використання протягом багатьох років. Мийка має матове покриття, що робить її стійкою до потертостей і зручною в догляді, не лишаючи слідів від пальців та відбитків.
Матова поверхня довго зберігає новий вигляд і легко чиститься, що робить мийку зручним вибором для повсякденного використання. Зручна система швидкого монтажу Medox QuickFix дозволяє без проблем встановити мийку в стільницю, не вимагаючи додаткових інструментів. Завдяки двом підготовленим отворям під змішувач мийка обертається на 360 градусів, що дозволяє використовувати її з максимальною зручністю і практичністю.
Розумні технології Medox Whisper зменшують шум від води, створюючи тиху та приємну атмосферу на кухні. Автоматичний сміттєзбірник з дистанційним управлінням дозволяє відкрити клапан основної чаші, не нахиляючись над брудним баком, забезпечуючи зручність використання.
Купіть кухонну мийку Medox на SantehCity, де ми пропонуємо тільки перевірену продукцію від найкращих світових виробників. 72 місяців гарантії на товар і можливість обміну при пошкодженні. Доправляємо по всій Україні: Нова Пошта 1-3 дні з моменту замовлення. Оплатіть 20% передплата або повністю на нашому сайті.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 6.8 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Глибина основної чаші, мм | 188 мм |
| Довжина упаковки | 1180 мм |
| Мінімальна ширина тумби під мийкою, мм | 600 мм |
| Розмір вирізу, мм | 950 х 480 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина упаковки | 520 мм |
| EAN | 4005176473241 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Кількість чаш | Дві |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Серія | К400 |
| Тип Монтажу | Врізна в стільницю |
| Товщина Сталі | 0,7 мм |






